#PODARUJusmiech

6.12.2017r.

Finał Akcji #podarujusmiech zostań Świętym Mikołajem!

Fundacja Pomocy Dzieciom „Pozwól Żyć” razem z Ks. Michałem Makowskim z Parafii św. Krzyża dziękują wszystkim za ogromne zaangażowanie się w akcję #podarujusmiech zostań Świętym Mikołajem!

Data 06.12.2017r. będzie dla nas wszystkich wyjątkowa, ponieważ nasz Mikołaj razem z wolontariuszami, którzy byli przebrani za anioły, sprawiły ogromną radość wielu dzieciom i rodzinom z Mysłowic, odwiedzając ich nieoczekiwanie w domach. To był bardzo wzruszający dzień nie tylko dla rodzin, ale również dla wszystkich zaangażowanych w akcję. W tym roku w postać Świętego Mikołaja Biskupa wcielił się Radny Rady Miasta Dariusz Wójtowicz, który przekazał najwyższą darowiznę, która zabezpieczyła zakup prezentów.

Dodatkowo serdeczne podziękowania kierowane są na ręce zastępcy prezydenta Mysłowic Bernarda Pastuszki, Posła na Sejm Wojciecha Króla, Marka Słowikowskiego z Silesia Jeans, Radnego Rady Miasta Dariusza Wójtowicza, dyrektora Szpitala nr 2 Mariusza Wołosza, Stelli Bautisty ze Szkoły Językowej Wieża Babel, Macieja Adamca ze spółdzielni Hutnik, oraz wszystkich anonimowych darczyńców!

http://pozwolzyc.org/wp-content/uploads/2017/10/6-300x200.jpghttp://pozwolzyc.org/wp-content/uploads/2017/10/9-300x200.jpghttp://pozwolzyc.org/wp-content/uploads/2017/10/12-300x200.jpghttp://pozwolzyc.org/wp-content/uploads/2017/10/3-300x200.jpg

Listopad 2017r.

Rozpoczynamy akcję społeczną prowadzoną pod hasłem: #PODARUJusmiech i Zostań Świętym Mikołajem! Razem z księdzem Michałem Makowskim i parafią Świętego Krzyża, Fundacja Pomocy Dzieciom „Pozwól Żyć” zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie wyjątkowej Świątecznej Akcji, która pomoże dać uśmiech dzieciom z najuboższych rodzin! Wolontariusze ze zgromadzonych środków zakupią prezenty dla najbardziej potrzebujących rodzin. Nasz Mikołaj nieoczekiwanie odwiedzi rodziny, aby sprawić radość dzieciom, złożyć im życzenia i wskrzesić Ducha Bożego Narodzenia. Uwaga! Poszukujemy osoby, która wcieli się w rolę Świętego Mikołaja. To wiąże się z przekazaniem określonej wpłaty na konto Fundacji. Wpłata ma na celu zabezpieczenie zakupu części prezentów. Jednocześnie prosimy o dodatkowe wpłaty. Wspierając Świąteczną Akcję pomożesz stworzyć dzieciom radosne i pełne miłości tegoroczne Święta Bożego Narodzenia!

http://pozwolzyc.org/wp-content/uploads/2017/10/mikołaj-2017-500x350.jpg